BEAES

Dodržuje se nějaký datum, kdy se zazimují motorky??

Už jich na silnici moc vidět není, kromě jednoho v zelené vestě!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Žádné datum není. Až bude sníh, namontuje se místo předního kola lyže a pofrčí se dál.
A ta vesta je oranžová, ale nehodí se mi k pleti :D
http://img.na­dapenny.com/t20/103­01/nadap123505932­320237.jpg
Doplňuji:
Benaja: teď už věříš? :D:D:D

Další odpovědi
anonym

ano ted už je zima i v konbinéze se mrzne,já přestávám jezdit když teplota spadne k deseti stupnům

benaja

Ve vestě?Nevěřím!

mojitek

ja jezdil i na Silvestra,tak jakypak zazimovani

tola

já ano 15.10.platím si pov. ručení na pul roku i když mám topení na heftech

ReHu

Myslím, že ne. Známý má i vyhřívané rukavice a říkal, že nejhorší to je u pusy, kde se dýchá. Jinak, že zima není.
Takže když vysloveně nemrzne, jezdí.

led

Niektorí jazdia aj v snehu.
Miroslavst: Tá vesta je skutočná?
Chyba tam ešte radlica na odhrabávanie snehu. Dáte ju tam?