Dodělala jsem zkoušky z autoškoly,mohu již řídit před vyzvednutím řidičského průkazu? Pokud ne,jaký mi hrozí postih?

Nejlepší odpověď
mojitek

NE. Musi Vam byt oficialne vydan ŘP.Jestlize Vas chyti ted,tak jste ridila bez ridicskeho opravneni.Na to pozor.PS: stejne venku je to jedna velka skluzavka…

Další odpovědi
Miroslavst

Ne, ale na to jste byla zřejmě už v autoškole upozorněna nebo ne?
Jednalo by se o řízení bez řidičského oprávnění a to si myslím za těch pár dní nestojí.

hanulka11

pokud nemáte v ruce ŘP nemůžete nic řídit ,akorát tak svoje soukromí

fofbal

Vždy a všude musíte mít oprávnění k řízení motor. vozidla sebou. Ne, nesmíte bez vyzdvednutí řidič. průkazu řídit zádný vůz.