mirlin

Dodekanesské ostrovy " G R E E C E "

V minulých letech jsem navštívil několik velice impozantních ostrovů v Greece.Byly to Rhodos,Kos a Nissyross.
Z kolikati ostrovů se Dodekaneské ostrovy skládají?
Doplňuji:
Kdo mi může poslat nějaké bližší informace o ostrůvku Symi,mám velký zájem o informaci,jak je to s vodou?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Souostroví Dodekanés zahrnuje téměř 100 ostrovů, většina z nich však není trvale obydlena. Hlavními ostrovy jsou Rhodos, Karpathos, Kos, Samos, Patmos, Chalki, Tilos, Nisiros, Symi, Gyali, Pserimos, Kalymnos, Leros, Leipsoi, Agathonisi, Patmos, Astipalaia, Kasos.