stebka

Dodává se při koupi nového os. auta k akumulátoru návod pro údržbu se zárukou, datem výroby a prodeje a výrob. č. aku?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Ne, záruka na vozidlo platí i na baterii. V základním návodu k obsluze a údržbě vozidla, samostatná kapitola, týkající se baterie není. A záruční list na samostatnou baterii, s návodem na údržbu (tak jako když kupujete novou baterii), se také nedodává. Alespoň nikdy jsem se s tím nesetkal.

Drap

Myslím že ne. Záruka i na akmulátor je zahrnuta v záruce na vůz.

Arne1

Asi zbytečné. Když se něco podělá, stejně to jdeš řešit v rámci záruky auta. A že by měl běžný akumulátor delší záruku jak auto – tomu nevěřím.