KOPRETINNKA

DODATEK K OTÁZCE PRO OL ROMAN ,NO PC SE MI VYPNE KDYŽ KLUK HRAJE HRY I KDYŽ odpojím internet,vypne se i při prohlížení s

prohlížení stránek ,uplně se mi vypne ,nejde při zapnutí najet,musím ho vypnout na krabici a odpojit kábel a pak zase najede.Tvrdí mi ,že je v pořádku,často mi padne celý system,řeknou mi,že mám smulu,podle mě je tam ale chyba.

Odpovědi
OL_Roman

Nejlepší by bylo se domluvit s nějakým známým, který rozumí počítačům po hardwarové stránce, aby se na to podíval. Je možné že je špatný nebo slabý zdroj…To řeším tak, že si od někoho půjčím funkční zdroj a počítač pustím s tímto funkčním zdrojem. Pokud se závada opakuje, můžeme chybu zdroje vyloučit. Pokud vám v servisu řekli, že s počítačem nic není a již neplatí záruka, vyhledejte jiný servis s lepšími službami, nebo již zmíněného známého, u kterého máte jistotu, že kontrolu neodflákne… každopádně funkční počítač by se takto chovat neměl.