heliodoor

Dodatečná instalace bluetooth do notebooku

Je možné dodatečné rozšíření notebooku, konkrétně Asus Eee 1001HA o interní bluetooth modul? Pokud ano, budu moc rád, když dá někdo radu jak na to, event. kde koupit a co za to.

Naskytla se mi možnost poměrně výhodně pořídit tento model Asusu, ale bez BT se neobejdu a mít neustále vraženej externí BT adaptér v USB rozhodně nechci.
Doplňuji:
4 ge0rge: Dík za tip. Vypadá to, že tohle už je pro trochu ostřílenější borce, ale třeba mi to i tak pomůže.

Nejlepší odpověď
anonym

vše o interním hardware tuningu eeepc najdeš tu

http://beta.i­vancover.com/wi­ki/index.php/E­ee_PC_Internal_Up­grades#Blueto­oth