dodána snad tohle půjde http://notebooky.heureka.cz/ac er-aspire-e1-571g-53214g75mnks -nx-m0dec-012/

Hodí se pro 14leteho kluka ?

Odpovědi:

Zlatý

http://notebooky.heureka.cz/…
1 - keď vkladáš odkaz daj zaňho medzeru, alebo odklikni enter, potom bude nedelený medzerami a funkčný
2 - multimediálny NB, to znamená nie na hranie komplikovaných, na pamäť (RAM) a na procesor náročných hier.
Pokiaľ ho potrebuješ na učenie, pozeranie filmov jeho širokouhlá obrazovka je k tomu stavaná, k počúvaniu hudby doporučujem kvalitné sluchátka, alebo reproduktory. Trochu malá výdrž na baterky.
Doplňuji:
Ten vybratý acer na požiadavky stačí. Nestačí na tie najnovšie hry, ale v hrách nie som dostatočný odborník. Ja používam výpočtovú techniku na iné účely. Skôr by som doporučila v predajni otázku: prečo tá cena? Treba sa pozrieť, ako je starý, kedy model prišiel na trh, možnosť silnejšej baterky. Pri používaní vonku (Pozor pracovný čas sa znižuje v závislosti na používanie DVD mechaniky, procesorovej záťaže a podobne) na baterky, treba počítať s polovicou oficiálne udávaného času. V takom prípade je dobré mať záložnú, alebo silnejšiu batériu. Pri výbere notebooku každému doporučujem hárok papiera a ceruzku. Vľavo do stĺpca si zapíšte svoje požiadavky, do ďalších stĺpcov možnosti jednotlivých NB. Až na základe tejto tabuľky, pozretiu rôznych uživateľských recenzií na fórach (každá značka má svoje fórum) a svojej peňaženky sa rozhodnite. Uvedomte si, že počítač nekupujete z frajeriny, byť IN, ale pre svoje potreby, učenie, poštu. K základnému programovému vybaveniu sa pozrite na možnosť náhrady platených programov napr.MsOffice na bezplatný LibreOffice, Outlook za Thunderbird a podobne. Šťastnú ruku a chladnú hlavu pri výbere NB.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.