Löwe

Docela často mi při in-ear odejde jedno sluchátko. Existuje něco, čím by se to dalo opravit?

Ať už jsou jakékoliv, vydrží tak rok a pak jdou do kytek.

Doplněna:
Ta má vliv na jejich zničení? Jsem myslel, že má vliv na kvalitu přehrávaného audia. Jinak jsou připojeny k mobilu a o nic takového se nestarám, používám tak i on-ear sluchátka a s těma se nicn estalo.. Teda jedny přestaly hrát, ale ty druhý už mám 2 roky a furt jedou.

Odpovědi
Dochy

Co znamená „odejde“? Poměrně časté je, že se uklepe jeden přívodní drátek. Pokud je možné se dostat dovnitř, jde zas připájet. Ale je to docela protivná piplačka, zvlášť když to člověk chce udělat tak, aby to pokud možno chvíli vydrželo a trochu slušně to vypadalo i navenek…

mosoj

A dodržuješ u sluchátek požadovanou impedanci ?