STUDENTKAEVA

Docela casto beham a pri behani jaksi dycham pres usi?

Mozna vam prijdu divan ale kdyz bezim nekdy i pri chuzipo chvili zacnu mit vduch v uschu a mluv i pres to uchu nejde tomu nejak zabraranit jo a nevite co delat aby se ani nestavalo?
Doplňuji:
A je to nejaky problem?Neco vazneho nebo ne?

Nejlepší odpověď
leRower

Eustachova trubice- hodne se nadechnes,predsunes celist cimz otevres eustachovu trubici a dostane se tǎ vzduch--->zaklad potapeni

Další odpovědi
HonzikPernik

Jo to se mi taky stává nejsi sám a je to otravné k žádnému doktorovi nechoď to není naše chyba jak píše huxa to je přirozené pro lidské tělo, ale zajímalo by mě téže proč se to stává a prčo to lidské tělo tuto činnost vykonává.

huxa

Do nosu vede zhruba 26 „trupiček“, pár z nich vede i do ucha, takže jsou tyto orgány propojené, díky tomu pomůže zívnutí, atd. při zalehnutí v úších. Tvoji otázku jsem zcela nepochopil, být tebou s tím zajdu k doktorovi, může to být příznak zánětu nebo něčeho podobného.

paliska220Be

No tohle se my při běhání ještě nestalo a to běhám de ně těch 10 kilačků.
Já si myslím že to uplně normální neni jak píše HonzikPernik ale raději bych poslechl huxu, za návštěvu lékaře nic nedáš tak bacha na to