Docela by mne zajimalo,zda v Cechach leti v zime gumaky(holinky).

Tu v U.K je to bezny jev-urednici v kvadru a zelene holiny,nacesane damy v holinkach se srdicky a td.

Nejlepší odpověď
ReHu

JJ, jsou v kurzu. Ale, znáš čechy, hodně jich na módní trendy nedá.
Ale některé holinky jsou i pěkné a na 1.podívání jako holiny nevypadají 🙂.

Další odpovědi
hanulka11

tak holiny jsou módní záležitost, ale v zimě velmi nepraktické -kloužou a nijak je nevidím ,že by se nosily- spíš to byla záležitost podzimu

led

Európsky módny hit. Takže v každom štáte ich možno vidieť. V plačkanici sú praktické, ale do divadla sa nehodia 🙂

ten který je

Ono je také rozhodující zda v GB je počasí jako zde.Prý sněhová nadílka tam není tak častá jako zde na kontinentu.

anonym

Mraz a snih tu je po 27 letech,holinky nosi anglani prave ted.

anonym

Rehu,sice jsou v peknych variantach,ale je v nich zima.