Docela by mě zajímalo, jak je možné, že vám po požití alkoholu hučí a píská v uších?

Nehledě na to, zda jste v rušném prostředí? Intenzita "hučení" samozřejmě závisí na množství vypití alkoholu, čím víc vypijete, tím je to intenzivnější.
Proč to tak je? Nikde jsem se odpovědi nedopídila :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle čínské medicíny souvisí hučení a pískání v uších s energeticky nevyrovnanou energií ledvin a močového měchýře. Alkoholem ledviny oslabujete, proto se objevují zatím problémy jen na energetických drahám.
Vlastní zkušenosti - léčím se alternativní medicínou již 10 roků. Většina jedinců nevěří, ale naším tělem procházejí energetické dráhy,

Další odpovědi:

Zlatý

Kdybych soudil podle hučení v uších, tak bych musel být pořád jak zákon káže.

Já mám dojem že to neví pořádně ani lékaři.
Doplňuji:
Anas věřím. Mám nemocný močový měchýř a hučení v uších.

Zlatý

To budete mít asi nějaký "ušní"problém spojený s alkoholem.Nechte se vyšetřit na ORL a změřit krevní tlak!Může to být tím,že po požití alkoholu se vám tlak zvýší a proto vám začne to hučení v uších!

Stříbrný

No tak mě zrovna těďko hučí i když jsem lihuprostý.
Tedy myslím tím v uších.Ale u mě je to daný vysokým tlakem a věkem.Na tlak mám sice prášky ale v uších hučí,šumí a píská vesele dál no a na věk nemám nic jenom sepsanou závěť.

Zlatý

Mě nehučí, protože buď piji a nebo už nic nevnímá.
Ale co takhle vyšší krve v těle, protože alkohol ho zvyšuje.
Ale dokud hučí v uších po alkoholu, je to dobrý. Až bude hučet, pískat za střízliva a v tichém prostředí, tak to je fakt problém. Slyšel jsem, že někteří lidi si nechali vyoperovat sluchový nerv (ohluchli tím), než aby to neustále slyšeli.

A není to třeba tím že ten zvuk vychází ven z hlavy a je zachycován ušima?

Zdroj: http://link.brightcove.com/ser vices/player/bcpid1418565565?b ctid=23207933001

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.