Docela by mě zajímalo

Jak moc se administrátoři těchto stránek baví,některé otázky a odpovědi,stojí vážně za to.

Nejlepší odpověď
vagra

Měli by vytvořit novou kategorii otázek,nazvanou-KURIOZITY,nebo VÁŽNĚ NEVÁŽNĚ,byla by rozhodně nejvíce navštěvovaná.

Další odpovědi
BEAES

Někdy to tu vážně nestojí za nic, jako třeba včera, to byly tedy otázky, vidím, že některé jsou naštěstí už smazány.

blesk26

Myslím, že administrátoři se někdy musejí bavit dobře :D … ale nechtěl bych být v jejich kůži, mazat otázky kvůli kodexu a pak čelit kritikám, co se tu občas, právě kvůli tomu mazání, objevují … a že to tu poslední dobou vidím dost často :)

anonym

Ať se to někomu líbí nebo nelíbí,nějaké mantinely se zde musejí dodržovat.Nebo nemám pravdu?Včera,když jsem tady viděl ty otázky,tak jsem to radši zabalil.

Michal

Určitě se baví a dost. Jediný recept:nezavdávat příčinu.