Anonym155

Doc.MUDr.Václav Smrčka, CSc. – Otoplastika

Zdravím :) Mám naplánovanou operaci odstátých boltců o pana doktora Václava Smrčky (Praha). Chtěla bych vás poprosit, zda byste mohli napsat své zkušenosti s tímto druhem operace a hl. s panem doktorem – jaký má přístup k lidem, jestli je šikovný, kvalita služeb, ochota apod… Hrozně se toho bojím :( Prosím podělte se – budu ráda za každou reakci. Děkuji

Odpovědi
Beer4Real

podívejte se na odkaz, je to stránka kde pacienti hodnotí své lékaře.
v odkazu je ten váš ;)

Zdroj: http://www.zna­mylekar.cz/smrcka-vaclav-csc/plasticky-chirurg-plasticky-chirurg-chirurg/praha-3