Fotomwn

Dobrý znáte program do kterého mužů psát, jako na normálním počítači do wordu, akorát že tento program je na telefon

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Znám. Mám ho v telefonu.
Jmenuje se word :)

Další odpovědi
Bedy

Teď záleží, jaký máte telefon (značka, model nebo alespoň operační systém).

Windows Phone telefony mají předinstalovaný Microsoft Office, kde najdete Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Symbian telefony, ovšem ne všechny, mají předinstalovaný QuickOffice. Ve Výchozím nastavení najdete v Menu – Kancelář. iPhony mají tuším iWork.

U ostatních operačních systému si nejsem jistý, zdali nějaký Office tam je, no ve výsledku není problém z nějakého obchodu jej stáhnout.

U mobilů bez operačního systému – např. základní, většinou tlačítkové mobily Nokia, pravděpodobně s žádným Wordem nepochodíte.

Misirik

Na android existuje OfficeSuite7 můžu doporučit ale nejsou zadarmo.