Ajita

Dobry Večir chtela bych se zeptat jesli bude amnestie každej mi řika něco jiniho děkuji už napřed Kokyová

Nejlepší odpověď
ten který je

Doufejme že ne a že grázlové dostanou přidáno.

Další odpovědi
Hlada

Nestraš!

arygnoc

po predcházajúcuch skúsenostiach verím že nie.
veď tí parchanti sa tam aj tak chcú vrátiť.

snáď sa nenájde ďalší blbec ako havel a klaus.

;-Q

anonym

Zeman se poučil z Klausovi amnestie, protože Klaus odpustil největším zlodějům této země a protože Zemean je lepší prezident než Klaus, tak takovéto nehoráznosti se nedopustí.

marci1

„Prezident Miloš Zeman nebude udílet milosti ani amnestii. Tyto pravomoci považuje za zbytečné monarchistické prvky v české ústavě, kterou si přeje změnit. Zeman to uvedl před sochou Tomáše Garrigue Masaryka nedlouho po složení slibu, podobně hovořil i v prezidentské kampani.“

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/zeman-nebude-udilet-milosti-ani-amnestie-ff5-/domaci.aspx?c=A130308­_123113_domaci_jj

Pepa25

Základní princip amnestie je, že se dopředu neohlašuje, aby vězňové nedělali bordel. Takže šuškandám nevěřit!

Lamalam

Snad nebude.

kubik!

K čemu by to bylo dobré, když se jich tam stejně většina vrátí… Ať rovnou zůstanou kde jsou…

Kelt

A ty jsi ve vězení, nebo na svobodě? Pokud jsi ve vězení, tak tě to zajímá kvůli sobě, a pokud jsi na svobodě, tak si to můžeš přát nebo se obávat, možná obecně, možná kvůli někomu. Ale to , že bude rok 2015 by asi neměl být důvod. Ale záleží to na rozhodnutí prezidenta. Ať už bude jeho rozhodnutí jakékoliv, v každém případě někoho potěší a někoho ne. Nebo překvapí. Tak se necháme také překvapit.

ptáč

Dobrý večír. To víte že amnéstija bude. Až nám zasa budu vládnút strýc Vašek Haulúj lébo strýko Klaus. Potem bodeme mjat chleba se sádliskem aj s cibulů. Dáme si na plastové prkénko, zakúsneme aj popijeme a zatlučem dveře, bo by sa medvěd ČEZ ňa scel dostať. To my nedovolime a racej odvolíme.