fortin

Dobrý večer všem. Potřebuji poradit. S googlovskými operátory vs právo.

Uživatelé internetu dostali dar jménem Google. Je mnoho operátorů pomocí kterých si hledání usnadní. Může se tedy používat nebo nesmí používat? Jsem na vážkách. Třeba tento

intitle:index.of +‚last modified‘ +‚parent directory‘ +(mp3|wma|ogg) +‚disco‘ -htm -html -php -asp -e-mp3s.eu -fast-mp3.com -franceradio.net -mp3-network.net

Můžete i názory.

Nejlepší odpověď
Chico

Můj názor je, že když tuto možnost google nabízí a podporuje, tak ji mohu využívat. Podle mě to je uplně vpořádku.