Dobrý večer, už jste některá vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical? Moc děkuji za info

Odpovědi:

Nevyzkousela ani nevyzkousim. Vyzkousela jsem ale uplne neco jineho a aniz bych chtela, zhubla jsem za 2 mesice 7 kg.
Zacala jsem chodit do fittnesu , 3 krat tydne . Chtela jsem a chci si zvysit fizicku . Zhubla jsem ale moc a rychle ... a zrovna vcera jsem si nechala predelat od trenera treninkovy plan. Nechci mit ani svaly , nechci uz ani hubnout , ale cvicit chci dal.
I tohle pry vsechno jde , tak od zitra najedu na neco jineho.
To vam pisu jen proto, ze cvicenim a pravidelnosti na 100 % zhubnete.
-iv-

Bronzový

xls medical je vlastně jednou tak drahý Chitosan. Když si koupíte tablety Chitosan jsou nejen levnější, ale i silnější. Stačí 1-2 tablety denně. Zatímco xls musíte jíst 2-3 tbl 3x denně !

Dobrý den, produkt XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny mohu jen doporučit, beru asi 3 kapsle denně asi 3 měsíce a cítím se skvěle, moje chutě se upravily, nemusím sladké a úbytek na váze je 3 kg, ale hlavně se mi zformovala postava - ztratily se špíčky, objem stehen se zmenšil, kalhoty mi jsou volnější, je to perfektní.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

Nečekejte že nějaké tabletky dokáží abyste zhubla, to fakt ne. Musí jít ruku v ruce i rozumná strava a pohyb . Místo peněz za tabletky si kupte hole na nordic walking a každý den vyražte ukrojit nějaké ty km a bude te koukat jak to tělu prospěje . Sice nezhubnete rychle, ale tělo se tvaruje a získáváte kondici a máte chuť i na další cvičení.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.