Rejkjavik

Dobrý večer, nevíte, co mám dělat, když mi to po nainstalování hry píše, že to vyžaduje zvýšená oprávnění?

Nejlepší odpověď
Quimby

Hru musíš instalovat z účtu správce(admina). Nejspíš máš u windowsů vlastní účet, který má ale omezená práva, takže popros někoho doma, kdo tomu rozumí, určitě si bude vědět rady.

Další odpovědi
setapouch

Bohajeho, fakt je to takové tajemství? Opravdu nám nesmíš sdělit CO ti to píše?

gecco

Až po nainstalování?
Přehlas se jako Admin (na účet s právy admina), program odinstaluj (nejlépe asi pomocí Revo Uninstalleru, ke stažení – http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html ) a pod účtem admina spusť instalaci znovu.