hruby

dobry vecer nevite ci od noveho roku nebude uprava zivotniho minima dekuji

Odpovědi
anonym

Bude. Smerem dolu. ! -iv-

Alesh

No, já to beru takhle:
Pravicová vláda ho jen stěží budou zvyšovat, neboť rozpočet je v pr… a tudíž ani není z čeho.
Levicová vláda by ho klidně zdvihla, ale samozřejmě, že ty prachy musí někde vzít, tak se o to zdvihne státní dluh, který samozřejmě s úroky taky jednou nejspíš budeme muset splatit.
Čili z bláta do louže.
Já jsem pochopil jednu věc, nespoléhat na politiky, že to nějak za mě vyřeší a podle toho jsem se zařídil.

simonka

Určitě bude a jak už tady píšou, směrem dolů, jen politikům se všechno zvyšuje i odměny, bohužel. Zaujal mne příspěvek…
od Aleshe..... Já jsem pochopil jednu věc, nespoléhat na politiky, že to nějak za mě vyřeší a podle toho jsem se zařídil. Mohu se zeptat, jak jste se zařídil?? Také toužím se nějak zařídit, ale zatím mi to nejde