haniya

dobrý večer, nevím jestli se vyjádřím srozumitelně…

při přidání emailu do incredimail /elektronické pošty/ musím zadat informaci o POP3 – server příchozí a odchozí pošty. o co se jedná? jakou informaci mám zadat? děkuji
Doplňuji:
ať dělám co dělám, stále mě to píše, že se vyskytla chyba

Nejlepší odpověď
Bumbes

server pro příchozí poštu: POP3.???.??, port 110
server pro odchozí poštu: SMTP.???.??, port 25
Místo ???.?? by měla většinou být doména 2. řádu vašeho providera (poskytovatele připojení), nebo freemailu (seznam, yahoo, gmail, hotmail,…)
Doplňuji:
Jelikož s tímto SW nemám zkušenosti, tak moc neporadím. Vzpomínám si jen, že u některých klientů, kteří před lety používali Outlook, bylo nutné ještě donastavení ověřování serveru a nějaké přesměrování – vždy jsem to ale řešil telefonicky s technikem konkrétního providera (hot-line)

http://kb.for­psi.com/article­.php?id=230

Další odpovědi
annas

I když nejsem příliš velký odborník, poštovního klienta jsem si nastavila sama. V pokynech pro konfiguraci na Google i u Volného jsem našla, jaká čísla serveru pro POP3 i STMP napsat.

U Volného mám zatrženo, že tento server nevyžaduje zabezpečení SSL, zatímco gmal vyžaduje zabezpečení SSL.

Pro Volného platí to, co uvedli předchůdci.
U gmailu – pak příchozí 995 a odchozí 25.

mosoj

Pokud máte email na Seznamu, tak do poštovního klienta zadáváte :
POP 3 (příchozí pošta) pop3.seznam.cz
SMTP (odchozí pošta ) smtp. ?????.cz

Název smtp ??? musí sdělit Váš poskytovatel připojení netu.

Dále musíte zadat čisla portů serveru.
U Seznamu odchozí smtp – 25
příchozí POP 3 – 110
Doplňuji:
Asi by to také chtělo sdělit co děláte a na jakém serveru máte emailovou schránku !!!

kablik

Nazdar, na internet, a počítače se tu vyskytují nanejvýš podivné dotazy kterým vůbec nerozumím, mám PC už deset let co jsem v důchodu, bez problémů jsem se naučil stahovat,sdílet, instalovat programy, surfovat, e-majly přichází a odchází jak na běžícím pásu…nepřicházím o něco?