Avatar uživatele
haniya

dobrý večer, nevím jestli se vyjádřím srozumitelně…

při přidání emailu do incredimail /elektronické pošty/ musím zadat informaci o POP3 – server příchozí a odchozí pošty. o co se jedná? jakou informaci mám zadat? děkuji
Doplňuji:
ať dělám co dělám, stále mě to píše, že se vyskytla chyba

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

server pro příchozí poštu: POP3.???.??, port 110
server pro odchozí poštu: SMTP.???.??, port 25
Místo ???.?? by měla většinou být doména 2. řádu vašeho providera (poskytovatele připojení), nebo freemailu (seznam, yahoo, gmail, hotmail,…)
Doplňuji:
Jelikož s tímto SW nemám zkušenosti, tak moc neporadím. Vzpomínám si jen, že u některých klientů, kteří před lety používali Outlook, bylo nutné ještě donastavení ověřování serveru a nějaké přesměrování – vždy jsem to ale řešil telefonicky s technikem konkrétního providera (hot-line)

http://kb.for­psi.com/article­.php?id=230

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

I když nejsem příliš velký odborník, poštovního klienta jsem si nastavila sama. V pokynech pro konfiguraci na Google i u Volného jsem našla, jaká čísla serveru pro POP3 i STMP napsat.

U Volného mám zatrženo, že tento server nevyžaduje zabezpečení SSL, zatímco gmal vyžaduje zabezpečení SSL.

Pro Volného platí to, co uvedli předchůdci.
U gmailu – pak příchozí 995 a odchozí 25.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Pokud máte email na Seznamu, tak do poštovního klienta zadáváte :
POP 3 (příchozí pošta) pop3.seznam.cz
SMTP (odchozí pošta ) smtp. ?????.cz

Název smtp ??? musí sdělit Váš poskytovatel připojení netu.

Dále musíte zadat čisla portů serveru.
U Seznamu odchozí smtp – 25
příchozí POP 3 – 110
Doplňuji:
Asi by to také chtělo sdělit co děláte a na jakém serveru máte emailovou schránku !!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

Nazdar, na internet, a počítače se tu vyskytují nanejvýš podivné dotazy kterým vůbec nerozumím, mám PC už deset let co jsem v důchodu, bez problémů jsem se naučil stahovat,sdílet, instalovat programy, surfovat, e-majly přichází a odchází jak na běžícím pásu…nepřicházím o něco?

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek