Krčálek

Dobrý večer, myslíte že bych se měl naučit znakovku i když neznám nikoho hluchého? Bude mi to k něčemu? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi jsem uvažovala o kariéře tlumočnického doprovodu u soudních řízení, na úřadech a jinde kde by mě bylo třeba. Vím, že je dodnes takových lidí nedostatek a citelně chybí.

Další odpovědi
Mapel

V budoucnu můžeš dělat tlumočníka.

Advance

Já myslím že se ti to bude hodit můžeš dělat třeba tlumočníka!!!

baghira

Vědět nebo umět něco „navíc“ je vždycky dobře, nevíš kdy se ti to bude hodit.

sdesigner

Moja babicka mi vzdy vravela…cim viac jazykov vies tym viac si clovek…a toto je vlastne tiez jazyk…univerzalny…