terka353

Dobrý večer, mám telefon Nokia Asha 300 a nejde mi přehrát film stáhnutý z uložta, comám dělat, by se mi přehrál?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono dosti záleží, jak je ten film vleiký a zejména v jakém je formátu. Doporučuji stáhnout a nainstalovat do počítače program Format factory (při instalaci odškrtněte instalaci Toolbaru a různých zázračných programů jako Zrychlení PC apod.) a převeďte si ten stažený film do 3GP nebo MP3. To by měl mobil umět přehrát.