sani

Mám nárok na pečovatelský příspěvek, když můj syn má astma a alergii?

Dobrý večer mám sina který trpí na astma a je alergií užívá léků a různí spreje které inhaluje mám nárok na pecovatelsk

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Taky mám astma a alergii:-))) žádné dávky nemám:-)))

Klidně si požádej, maximálně ti je zamítnou:-)))
Doplňuji:
Dávky ho nevyléčí, je potřeba být na čerstvém vzduchu. A dělat ty dechová cvičení.

Já žiju na horách, sem tam si zajedu na dva týdny k moři, sportuju, vyhýbám se zakouřeným místům a inhalátor jsem použila za rok jen 2×. Když jsem žila ve městě, tak záchvat jsem měla každý týden:-((( Ta změna prostředí může hodně pomoci.

Další odpovědi
gecco

Mňo…
A co vlastně chceš??

  1. vyléčit sYna
  2. pobírat nějaké dávky

anonym

https://transla­te.google.cz/#en/cs/s­in

NelieM

Sina :D:D paní vy jste mě pobavila..Jak tohle může vůbec někdo napsat? :-O