Avatar uživatele
dloouhanka

Dobrý večer, mám psa, nemůže na zadní nohy, takže se nepostaví, na přední ano, neví někdo, co s ním?? Nechci ho utratit.

Dobrý večer, mám psa, nemůže na zadní nohy, takže se nepostaví, na přední ano, neví někdo, co s ním?? Nechci ho utratit . děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pes může mít artrózu kloubů nebo dysplazii. Veterinář ti poradí . Sama mu
v žádném případě „neordinuj“ nic koupeného v ZOO potřebách nebo lékárně.
Někdy pro zlepšení stavu postačí veterinářem doporučená kloubní výživa (např. ze žraločích chrupavek), někdy se stav zlepší jen na čas a někdy je prognóza nepříznivá.
V každém případě by pes neměl být obézní, neměl by spát na studených tvrdých podložkách, neměl by být přetěžován pohybem.
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že sama psovi můžeš trochu prospět, možná i pomoci. Rozhodně mu neuškodí povařené vepřové nožičky a jiný přirozený zdroj kolagenu. Tím ale nemám na mysli v žádném případě abys odkládala návštěvu veterináře a počítej s tím, že to opravdu nemusí dopadnout dobře. V každém případě psa nenech trápit, v zimě a chladném období se takové stavy spíše zhoršují. Revmatickým kloubům prospívá teplo, tak na to mysli!

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Nechci být impertinentní, ale nenapadlo Tě jít k veterináři? Nechceš ho utratit a k doktoru s ním nejdeš.!!! ???
Kolik Ti je let? …sedm, osm?
Chudák pes!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Tvůj přístup je udivující..
Tady jsou samí veterináři?? Až tobě něco takového bude, taky vlezeš nejdřív na net mezi laiky, nebo půjdeš k lékaři?? Chovej se proto adekvátně!
Sorry, ale tebe by měli utratit za přístup ke svěřenému živému tvorovi !!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevíme jaká byla příčina. Tady ti z tak malého množství informací nikdo nemůže dobře poradit. Může to být po úraze, věkem , nemocí, nebo dědičnou dispozicí. Obrať se na veterináře, ten ti řekne jak to léčit.
Přeji ti, ať se brzy uzdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak dlouho už se nepostaví? Nemá něco s páteří? Tady ti to nikdo neřekne přesně, to jsou jen dohady, tipy co mu asi může být, ty s ním musíš hlavně co nejdřív k veterináři, ten ti řekne přesně co mu je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Jdi k veterináři, který ho prohlédne, případně udělá i testy, doporučí dalš postup léčby. Příčin může být spoustu, záleží na stáří psa, rase,… Může mít problémy s páteří nebo např. zvětšenou prostatu, která mu tlačí na močový měchýř a na páteř, ale nikdo bez důkladného vyšetření nepomůže. A neztrácej naději, byla jsem v podobné situaci skoro před rokem a chlupáčovi se podařilo pomoct, takže stále spokojeně chrupe vedle mě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.