Pokročilý

Dobrý večer mam problem s odkazy jak vložim spravně odkaz na muj web? vložila sem muj pracovni odkaz na muj profil lide

Dobrý večer mam problem s odkazy jak vložim spravně odkaz na muj web? vložila sem muj pracovni odkaz na muj profil lide a kdýž na něj kliknu tak mi hlasi že stranka nebyla nalezená,mužete mi poradit:? děkuji
Doplňuji:
http://.smoulinkaq.webnode.cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jde o to, že právě lidé nepodporuje odkazy typu ww....., ale odkaz musí být v jiném formátu.
Většinou začíná <ahrev....... a končí>. Bez něj se jako odkaz-obrázek atd neukáže.

Další odpovědi:

Zlatý

A není to tím že tam máš tečku navíc? Já teda lidé nepoužívám, tak nevím jak je to s tím nepodporováním odkazů, ale pokud to máš v profilu jako homepage, tak by se ti to tam normálně zobrazit mělo.

> http://smoulinkaq.webnode.cz

Stříbrný

máš před smoulinka .(tečku)...bez ní to funguje normálně...

Stříbrný

to by chtělo abys sem zkopírovala ten odkaz a já ti pak řeknu kde je chyba...předpokládám že to má být odkaz na tvůj profil na lide.cz

pak by ten odkaz měl vypadat:
www.lide.cz/…
a pokud jsi s tím profilem registrovaná s mailem pod jinou doménou než seznam.cz tak ta adresa bude vypadat např.

www.lide.cz/…
Doplňuji:
jak sem si právě všim, ta adresa se tu oběví zkrácená - ale jsou to jen příklady, tak na ně neklikej, najeď na to myší a dole v prohlížeči by se měla ukázat celá adresa odkazu a podle toho se řiď

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.