smoulinkaq

Dobrý večer mam problem s odkazy jak vložim spravně odkaz na muj web? vložila sem muj pracovni odkaz na muj profil lide

Dobrý večer mam problem s odkazy jak vložim spravně odkaz na muj web? vložila sem muj pracovni odkaz na muj profil lide a kdýž na něj kliknu tak mi hlasi že stranka nebyla nalezená,mužete mi poradit:? děkuji
Doplňuji:
http://.smoulin­kaq.webnode.cz

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jde o to, že právě lidé nepodporuje odkazy typu ww....., ale odkaz musí být v jiném formátu.
Většinou začíná <ahrev....... a končí>. Bez něj se jako odkaz-obrázek atd neukáže.

Další odpovědi
bolak

A není to tím že tam máš tečku navíc? Já teda lidé nepoužívám, tak nevím jak je to s tím nepodporováním odkazů, ale pokud to máš v profilu jako homepage, tak by se ti to tam normálně zobrazit mělo.

http://smoulin­kaq.webnode.cz

Funna

máš před smoulinka .(tečku)…bez ní to funguje normálně…

lukas.zmizik

to by chtělo abys sem zkopírovala ten odkaz a já ti pak řeknu kde je chyba…předpokládám že to má být odkaz na tvůj profil na lide.cz

pak by ten odkaz měl vypadat:
www.lide.cz/Tvo­jeJmeno
a pokud jsi s tím profilem registrovaná s mailem pod jinou doménou než seznam.cz tak ta adresa bude vypadat např.

www.lide.cz/Tvo­jeJmeno@email­.cz
Doplňuji:
jak sem si právě všim, ta adresa se tu oběví zkrácená – ale jsou to jen příklady, tak na ně neklikej, najeď na to myší a dole v prohlížeči by se měla ukázat celá adresa odkazu a podle toho se řiď