andi

Dobrý večer, mám jen skromný dotaz, kdo vymyslel tuhle hříčku na otázky a odpovědi?

otázečka k zamyšlení

Odpovědi
panenka

BYLA TO PINK BYLA TU PŘED NEDÁVNEM REGISTROVÁNA PAK SE JÍ NELÍBILA JEDNA OTÁZKA PODALA SI SVOJI A TAK TOHLE KOLO CELÉ ZAČALO.ZAČALA NAPADAT ZDE NA ODPOVĚDÍCH MĚ S JAHODOU A I HERBIGA.PAK UŽ O HERBIGOVI NEPSALA NIC A ZAČALA SE NAVÁŽET JEN DO MĚ A JAHODY

fortin

Možná je tahle hříčka vhodným prostředníkem jak se mohu dostat k odpovědi.

Odpovědi.cz
Po zadání dotazu z jakéhokoliv oboru odpovídá komunita uživatelů serveru odpovědi.cz.

Zdroj: http://www.as­pa.cz/provozo­vane-projekty/