dobrý večer mám dotaz přítel je ve veznici3měsíc měl nastup loni v prosinci ale nenastoupil PČr jej chytla v dubnu dekuj

kolik může dostat za maření vykonu trestu a jak dlouho má soud na to aby mu trestz navíc uložil děkuji

Nejlepší odpověď
atriplex

Bez znalosti trestní minulosti i okolnosti celého případu nelze na vaši otázku pravdivě odpovědět. Všechny případné odpovědi by byly jen spekulace. Musíte počkat na vynesení rozsudku a čas na to soud má v extrémním případě i několik let.

kablik

doufejme že co nejvíc, prátel běhá i ve vašem okolí spousta,skuste se zatím přeorientovat na pořádnýho chlapa…