Dobrý večer, kam jste schovali nedělní jídlo a co to bylo?

Hledal jsem ji v takové nalakované bedýnce na bílo co do ní schováváte materiál na pozdější použití. Nic tam není tak jsem to zavřel.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já dělala kuřecí prsa se šťouchaným bramborem a okurkový salát. Schovala jsem ho do bříška. Bedýnku máme také prázdnou!

Další odpovědi
panenka

Já jsem dnes dělala bramborovou kaši sekanou a kdo chtěl mohl si dát i obalenou rybu Panganis s kaší.Něco nám zůstalo v bříšku zbytek co jsme nesnědly mám v lednici.

martina1

Já dělala knedlíčkovou polévku.vepřové na cibuli,brambor a dušené zelí.Pekla rychlovku hrnkovku buchtu a také nic nezbylo.

anonym

Husu jsem schoval do trouby,zelí pod peřinu,brambory do spíže a víno pod lavici. 🙂
Jinak jsem měl slepičí polévku a slepici na paprice s knedlíkem.

dagry

Tak já jsem byla dnes na oběd pozvána do restaurace a kam tam schovávají zbytky, to teda fakt nevím.
Nevěděla jsem, že to tu zrovna dnes bude někoho zajímat. Jinak bych se jich zeptala.

rybíz

Pekli jsme kuřecí stehna horní na másle a k tomu rýži. Zbytek mám se synem dnes na oběd, ale s bramborem.

elektrikář

V krámně nemněli žádné maso jen kuřecí krky takže pro něj budu muset zítra do Kraslic. Jdu tam přidat zeleninu aby vývar mněl nějakou chuť.Tak jsem místo masa po dlouhé době koupil Rum.A dal vařit grog.

lorja

Usmažila jsem řízky z krásného praváka a bedel.K nim jsme měli brambory a okurkový salát.Nezbylo nic.

elektrikář

V našem skladu není freon a tak mimo vrtačky která není zrovna dost uvařená v ní nic nemám.

anonym

Tak to teda smekám. Tolik jídla naráz sníst? Všechno chutná i mě i ta sekaná je moc výborná! Co bude ve všední dny, pokud máte domácí zeleninu?