Dobrý večer, kam jste schovali nedělní jídlo a co to bylo?

Hledal jsem ji v takové nalakované bedýnce na bílo co do ní schováváte materiál na pozdější použití. Nic tam není tak jsem to zavřel.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já dělala kuřecí prsa se šťouchaným bramborem a okurkový salát. Schovala jsem ho do bříška. Bedýnku máme také prázdnou!

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem dnes dělala bramborovou kaši sekanou a kdo chtěl mohl si dát i obalenou rybu Panganis s kaší.Něco nám zůstalo v bříšku zbytek co jsme nesnědly mám v lednici.

Bronzový

Já dělala knedlíčkovou polévku.vepřové na cibuli,brambor a dušené zelí.Pekla rychlovku hrnkovku buchtu a také nic nezbylo.

Zlatý

Husu jsem schoval do trouby,zelí pod peřinu,brambory do spíže a víno pod lavici. :-)
Jinak jsem měl slepičí polévku a slepici na paprice s knedlíkem.

Bronzový

Tak já jsem byla dnes na oběd pozvána do restaurace a kam tam schovávají zbytky, to teda fakt nevím.
Nevěděla jsem, že to tu zrovna dnes bude někoho zajímat. Jinak bych se jich zeptala.

Bronzový

Pekli jsme kuřecí stehna horní na másle a k tomu rýži. Zbytek mám se synem dnes na oběd, ale s bramborem.

Stříbrný

V krámně nemněli žádné maso jen kuřecí krky takže pro něj budu muset zítra do Kraslic. Jdu tam přidat zeleninu aby vývar mněl nějakou chuť.Tak jsem místo masa po dlouhé době koupil Rum.A dal vařit grog.

Bronzový

Usmažila jsem řízky z krásného praváka a bedel.K nim jsme měli brambory a okurkový salát.Nezbylo nic.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

V našem skladu není freon a tak mimo vrtačky která není zrovna dost uvařená v ní nic nemám.

anonym

Tak to teda smekám. Tolik jídla naráz sníst? Všechno chutná i mě i ta sekaná je moc výborná! Co bude ve všední dny, pokud máte domácí zeleninu?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.