Avatar uživatele
anonym

Dobrý večer, kam jste schovali nedělní jídlo a co to bylo?

Hledal jsem ji v takové nalakované bedýnce na bílo co do ní schováváte materiál na pozdější použití. Nic tam není tak jsem to zavřel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já dělala kuřecí prsa se šťouchaným bramborem a okurkový salát. Schovala jsem ho do bříška. Bedýnku máme také prázdnou!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem dnes dělala bramborovou kaši sekanou a kdo chtěl mohl si dát i obalenou rybu Panganis s kaší.Něco nám zůstalo v bříšku zbytek co jsme nesnědly mám v lednici.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Já dělala knedlíčkovou polévku.vepřové na cibuli,brambor a dušené zelí.Pekla rychlovku hrnkovku buchtu a také nic nezbylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Husu jsem schoval do trouby,zelí pod peřinu,brambory do spíže a víno pod lavici. 🙂
Jinak jsem měl slepičí polévku a slepici na paprice s knedlíkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já jsem byla dnes na oběd pozvána do restaurace a kam tam schovávají zbytky, to teda fakt nevím.
Nevěděla jsem, že to tu zrovna dnes bude někoho zajímat. Jinak bych se jich zeptala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Pekli jsme kuřecí stehna horní na másle a k tomu rýži. Zbytek mám se synem dnes na oběd, ale s bramborem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

V krámně nemněli žádné maso jen kuřecí krky takže pro něj budu muset zítra do Kraslic. Jdu tam přidat zeleninu aby vývar mněl nějakou chuť.Tak jsem místo masa po dlouhé době koupil Rum.A dal vařit grog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Usmažila jsem řízky z krásného praváka a bedel.K nim jsme měli brambory a okurkový salát.Nezbylo nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

V našem skladu není freon a tak mimo vrtačky která není zrovna dost uvařená v ní nic nemám.

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to teda smekám. Tolik jídla naráz sníst? Všechno chutná i mě i ta sekaná je moc výborná! Co bude ve všední dny, pokud máte domácí zeleninu?

před 4945 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek