Avatar uživatele
miláSimča

Dobrý večer, jaké povolání se ke mně hodí?

Muj charakter : Jsem milá,, citlivá (extrémně) , tvrdohlavá, spravedlivá, opčas lenivá:D, naivní:/, pravdomluvná, dobrosrdečná, hodná (někdy umím být i dost zlá)
Co ráda dělám ve volném čase (moje záliby) : cvičím, poslouchám hudbu, učím se, nakupuju, chodím na procházky, strašně moc ráda pomáhám lidem i zvířatum ,…
Nesnáším : nespravedlivos­t,lhaní, násilý, týrání…
Předem děkuji za odpověd.
Omlouvám se za chybi.
Simonka,14

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Povolání si vybírej podle toho, co tě baví…
Pokud budeš mít štěstí (tedy práci), mělo by ti (povolání) vydržet cca 40–50 let.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?miláSimča Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

K tobě se hodí knihovnice, a už teď bys měla hodně číst – moc by ti to pomohlo:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Žádné, k němuž bys potřebovala češtinu.
Nebo na češtině pořádně zapracuj!

před 3448 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kelt

Máš nízké sebevědomí, malou sebedůvěru. Nedbej na to, co ti řeknou jiní, ale na to, co chceš dělat ty sama. A necharakterizuj se sama, člověk se nehodnotí objektivně, v něčem se pochválí, v nfěčem se podcení. Počkej za pět let, až ti skončí puberta, budeš úplně jiná. Nejen fyzicky, ale i psychicky. Co člověk, to názor. Možná, že čteš a máš přehled a třeba bys mohla být knihovnicí nebo nějakou úřednicí, ale nezapomeň, že před tebou je střední škola, která tě může určitým způsobem nasměrovat. Můžeš být politička, novinářka, vědecká pracovnice atd. Ale dělej to, co chceš dělat, rozhoduj se srdcem. Nehleď na to, co jsou ostatní, nesrovnávej se s nikým. Jsi jedinečná. Jsi jako rozvíjející se kvítek, ale plody budou až později.

před 3450 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek