selenor

Dobrý večer, jaké je to ve věznici pro ženy s dozorem? Dekuji

Nejlepší odpověď
marci1

„Ve věznici typu s dozorem se odsouzení pohybují zpravidla pod dozorem zaměstnance Vězeňské služby ČR. I odsouzení zařazení v tomto typu věznice zpravidla pracují mimo věznici, dohled nad jejich činností však vykonává pověřený zaměstnanec v intervalu minimálně jedné hodiny. V mimopracovní době mají odsouzení zpravidla možnost navštěvovat různé kulturní a jiné společenské akce mimo věznici, kterých se vždy účastní zaměstnanec vězeňské služby. Návštěvy odsouzených probíhají dvakrát v kalendářním měsíci ve věznici, odsouzení, kteří si řádně plní všechny povinnosti a mají dobré rodinné zázemí mohou jako odsouzení zařazení v mírnějším typu věznice (dohled) požádat ředitele o povolení opuštění věznice v souvislosti s návštěvou, a to 1krát za měsíc.“

Zdroj: http://www.vscr­.cz/veznice-pankrac-26/o-nas-1615/vykon-vezenstvi-652/vykon-trestu-odneti-svobody-5746

Další odpovědi
klumprt

Řekl bych, že nejspíš žádnej šlágr.

Nějaké info by mohlo být třeba v zákoně o výkonu trestu odnětí svobody:
http://www.epra­vo.cz/top/zako­ny/sbirka-zakonu/zakon-o-vykonu-trestu-odneti-svobody-a-o-zmene-nekterych-souvisejicich-zakonu-14039.html

selenor

Marci 1 moc vám děkuji,, ještě jeden dotaz jestli můžete.Jsiu všude mříže? A jaké tam jsou dveře mám pocit že to nezvládnu.Dekuji

selenor

Já myslela prostředí a režim.