yeerum

Dobrý večer,jak zrychlit prohlížeč internetu mam mozillu poradíte? mam win xp

Doplňuji:
Mám 2,3ghz, 512mb ram

Nejlepší odpověď
Bedy

No těch 512MB RAM není úplně nejvíc, ideální by bylo to rozšířit aspoň na 1GB, ideálně na 2GB.

Jinak se podívejte do Správce doplňků a odstraňte zbytečné doplňky.
Osobně bych se podíval ale i na celý počítač, myslím, že tam budete mít řadu zbytečností či dokonce nějakou potvoru.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem (nebo nahrajte třeba na euroshare.eu nebo ulozto.cz)
Doplňuji:
Jinak výpis nebo odkaz na to úložiště vložte do diskuze. Stačí kliknout na Diskuze: žádný příspěvek
A tam pak na Přidat názor.

Případně mi můžete odkaz poslat vnitřní poštou (neposílejte mi výpis vnitřní poštou – rozhází se to a je to pak nepřehledné). Díky, Bedy