dobrý večer,dostala jsem exekuci jak na plat,tak na účet

vzala jsem si úvěr asi 200000 a celou dobu jsem slácela v pořadku,ale dostal jsem se do nesnázích a mám tam dluh 12000 ještě včera jsem se snážila bance vysvětlit to že budu pláset běžnou splátku+1000 na ten dluh,jenže jsem zjistila,že už mám zablokované konto i na plátě,ale nic mi od exekutora nic nepříšlo ani od soudu.Jsem samo živitelka mám dvě nezletilé děti,takže mi vezmou s plátu a zbytek co příjde na konto mi nevydají,takže co s tím ta exekuce je 28000 korun.

Nejlepší odpověď
Džanička

Já vám mohu poradit jen toto.Zajděte si do vaší banky kde máte účet,a oni vám musí jednorázově vyplatit na ruku dvojnásobek životního minima.Nenechte se odradit,ona vám to banka sama neporadí,a lidé o této možnosti nevědí.Můj bratr to takto také vyřizoval,řekly mu to v bezplatné občansko právní poradně.Nechal si kvůli tomu zavolat i vedoucí,protože na přepážce v bance to vůbec nevěděli.Držím pěs­ti

Další odpovědi
ReHu

Zkusila bych DaS.
http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm
A krom toho nějakou práci neofi, kde se platí na ruku. Zkuste se trochu poptat.