Dobrý večer, dělali byste za 15 000,– tohle? (Kdo je v podobné profesi, neptám se maminek na mateřské nebo skladníků)

ŘP sk. B
Technik specialista – zedník – obkladač.
Realizace zateplovacích systémů, keramické obklady, přesné zdění na tmely, či PU pěnu, výměna oken.
Vysoká flexibilita a přizpůsobivost technickým podmínkám staveb.
Nástupní plat: +/- 15 000,–.
Úvazek: plný úvazek.
Požadavky – středoškolsky vyučen, Vyučen s maturitou.
Organizační schopnosti.
Odolnost vůči stresu.
Výborná schopnost komunikace v týmu.
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel).
Praxe minimálně 5 let.
Informace o pracovním místě.
Realizace zateplovacích systémů.

Doplňuji:
Takže kvůli morálce bych měl kývnout a jít dělat za tyhle peníze? A stát může ze mě tahat peníze? Cca 45% z mé mzdy?

/Admin se nudí nebo ne? Nebo má lachtaní nemoc.

Odpovědi
zmimi

jako nástupní plat bych chtěla aspoň 25000kč hrubého.

anonym

být muž a nemít práci kterou mám tak bych za 15000 šla dělat tyto profese,dnes se na některých místech bere mnohem mín

rosa

Chtít 25tis hrubého, to chtít můžete – záleží, jestli Vám to někdo dá. Souhlasím, že jsou pracovní místa, která nemají ani 15tis. nástupního platu. Bohužel. Nemít práci, tak jdu dělat i za tu patnáctku. Je to lepší než tahat peníze od státu. (z morálního hlediska)
Ano – měl. Vždycky člověk musí někde začít.
Znám spousty lidí u nás, že by dělali jen za minimální mzdu. Mluvím o těch, kteří dělat chtějí. Z nástupního platu může být za chvíli třeba dvojnásobek když ukážete co dovedete!