Dmitrij

Dobrý večer. Co znamená „trma vrma“?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Používá se to ve fotbale a znamená to bitka,mela,kdž se tam perou

Další odpovědi
hanulka11

to bude nějaký chaos, pranice

Elk

Trma vrma je zkrátka mela. Třebas vesnická bitka, ale používá se to i na příkladu, když je velký jarmark, nebo burza, kde je hodně lidí a rušno.

vagra

Tato dvě slova velmi často používal a možná je i vymyslel,/au­torství nemám podloženo/ve své době velice populární slovenský komentátor Karol Polák,při komentování sportovních,zvláště fotbalových utkání.
Vyjadřoval jimi neuspořádanou­,neorganizova­nou,chaotickou hru s tvrdými souboji hráčů.