VerčaP

Dobry vecer chtela bych se zeptat na papiry z nemoceske . Ja jsem dostala nejprve dva modry a zluty a po 21

Dobry vecer chtela bych se zeptat na papiry z nemoceske . Ja jsem dostala nejprve dva modry a zluty a po 21 dnech jsme dostala ruzovy ze jsme jeste na nemocske a zaden na penize.Na penize jsme dostala az ted vrinu tak se chci zeptat jestli i ten ruzovy plati na vyplaceni penez

Odpovědi
anonym

tak ještě ti chybí zelený a červený. Až dostaneš oranžový tak to je na prémie.

Alesh

na vyplácení peněz je lístek na peníze od zaměstnavatele