TillaYeacob

Dobrý psychiatr?

Trpím silnou emetofobií (panický strach ze zvracení) ničí mi to život a nemůžu stále sehnat nějakého dobrého psychiatra, který by mi to pomohl vše zvládnout.. Neznáte někoho? Je mi jedno kde, jestli by mi byl schopný pomoci pojedu kamkoliv.
Moc díky.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Mohla bych doporučit homeopatičku v Praze, která léčí člověka „zevnitř“ umí odbourávat vnitřní bloky, které máme v podvědomí a často ani netušíme, že tam jsou. Mně takhle už několikrát pomohla. U vás je to jistě také způsobené nějakým vnitřním psychickým problémem. Ale jako každého homeopata si to člověk musí zaplatit z vlastní kapsy. Ona bere 2.500 Kč za registraci u ní, za komplexní vyšetření a pak za hodinu léčby 800 Kč. Sezení si sjednáváte podle potřeby. Jestli budete chtít kontakt, napište mi do schránky.
Doplňuji:
Ona léčí nevyrovnanou psychiku také různýma pilulkama, homeopatikama, které jsou na rozdíl od klasických chemických léků, úplně neškodné, ale opravdu zabírají. Ale musí k tomu znát váš charakter, zvyky, návyky, zlozvyky, vnitřní bloky a fobie atd.

Další odpovědi
Damiana

„Dobrého“ psychiatra (nebo psychologa) ti stěží může někdo „zaručeně“ a s klidným svědomím doporučit, protože při volbě tohoto lékaře se jedná hlavně o osobnost člověka, osobní sympatie a přístup, který jednomu „sedí“ a druhý s ním může mít problém. Trváš na psychiatrovi, tzn., že chceš od něj naordinovat na svůj problém psychofarmaka? – to psycholog nemůže.
Doporučuji ti navštívit více odborníků, ne se zaměřit na jednoho, doporučeného. Klidně si vyber třeba z pěti, jeden z nich ti snad „sedět“ bude. Poznáš jejich přístup, každý z nich ti třeba navrhne jinou formu léčby (terapie), někdo možná i alternativní formu (ano, i hypnóza nebo homeopatie mohou mít u některých pacientů úspěch – záleží na jeho senzitivitě a životním postoji). Osobně nejsem zastáncem dryáků v podobě léků – už jen kvůli tvé diagnóze je to jaksi kontraproduktivní. Myslím, že dobrá psychoterapie by tě mohla problému zbavit. Přeji ti hodně štěstí.

huxa

zkuste psychologa

anonym

Zadejte si na netu psychiatry, vyhledejte podle oblastí a podívejte se na hodnocení lékaře.
Je s podivem, že na vyloženě psychiatrické problémy Vám zde kolegové nabízejí něco jako alternativní léčbu. Takže takto ne! Netuším, kde bydlíte, ale psychiatra to chce každopádně erudovaného a s pořádnou praxí.
Nicméně je třeba si uvědomit, že Váš stav něco vyvolalo. Bude pro Vás velmi prospěšné přijít na příčinu svých problémů. V tomto případě se s psychiatrem poraďte, zda by Vám doporučil hypnózu, nebo kineziiologii. Ne jako náhražku za odbornou léčbu, ale jako pomoc, abyste se se svými zdravotními problémy vypořádal rychleji a s větším úspěchem.

pusinka50

ocko, nemusíte s vykřičníkem negovat něco, o čem jak vidět, nemáte ani tušení. Kdybych tím určitým typem léčby neprošla sama a neviděla výsledky sama na sobě, ani by mě nenapadlo tu něco takového doporučovat. Vykřičník. A navíc, já se, na rozdíl od vás, o alternativní léčbu a nejen o alternativní léčbu dost zajímám a vím, jaké to může přinést výsledky. Vykřičník.

pusinka50

Nehledě na to, že ne každý je vhodný typ na hypnózu, já třeba vůbec ne, a o kineziologii to platí taktéž.