Andy.vlk

Dobrý program na úpravu vudea

Dobrý večer, již dlouhou dobu hledám dobrý program na úpravu videí. Mám shnutÝ Movie Marker, ale nějak mi blbne. Když chci uložit minutové video hlásí mi to, že se bude ukládat v přepočtu celý týden. (stejně velké video mi Pinacle Video Spinn ukládá několik minut).
Už sem se zmínila že mám pinacle video spinn, ale nejsem s ním scela spokojená potože nemá mnoho efektů (nevím jestli mám stáhnutou plnou verzi, ale na žádné jiné mě to neupozorňovalo) Ráda bych používala SonnyVegas ale nenašla jsem jinou než placenou verzi, ale sony vegas by mě vyhovoval asi nejvíce, protože se chci při tvorbě halvně zaměřit na speciální efekty.
Byla bych moc ráda kdyby jste mi poradili kde stáhnout neplacenou verzi již zmíněného programu Sony Vegas (pokud je to vůbec možné), popřípadě doporučit jiný program také s těmi nějakými efekty.
Moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
Larissa

Já osobně používám sony (vegas) movie studium HD

Měla jsem chvilku i sony vegas a musím říct, že ty dva programy se snad v ničem neliší…

Stáhneš si ho tady http://www.uloz­to.cz/8438712/­sony-vegas-movie-studio-10-hd-platinum-key-a-navod-rar

Je zadarmo a máš tam i návod, přeji hodně štěstí.

P.S.: Ráda bych se podívala na některá tvá dřívější videa, jestli máš youtube kanál… Mohla bys mi, když tak, dát URL?? Dík… ;)

Michal Kole

Stahování komerčního softwaru je nezákonné.

Dobrý program zdarma je Virtual Dub ( http://www.vir­tualdub.org )