FurbyStar

Dobrý počítačový program pro digitální umění?

Nevím jak se to řekne odborně, prostě digitálně vytvořené obrazy jako na deviantart. Existuje dobrý program nejlépe zdarma pro notebook windows 8? A šlo by to nějak propojit k tabletu s androidem? Slyšela jsem o tom, ale nevím jestli se myslí normální tablet nebo je to nějaká další předražená pomůcka? Děkuji, vím, že vypadám jako hlupák, ale dosud jsem kreslila jen tužkou na papír, ale chtěla bych změnu ;)

Odpovědi
dejavu

Nejlepší program na grafiku je Photoshop, ale rozhodně není zdarma. 😉

Magix.cz

Gimp, Inkscape.