marek1981

dobry! mněl jsem pujcku provident platil pokym to slo a poak jsem orestak muzu byt za to trestne stihan?

Odpovědi
Jsemtady

Provident bezne nedela nejake vetsi kroky az do konce doby kdy by to melo byt zaplacene, tj. Zadne uroky navic, jen otravujou, coz jim staci dat par stovek a zaplatit zbytek az budes mit a doplatit klidne az na konci. Mno ale pokud nezaplatis do konce co to melo byt cele, tak to jde k soudu a pomerne svizne exekuce bez nejakejch velkejch reci.

anonym

Pokud si přestal platit očekávej od Provident penále a dost vysoké a nakonec skončíš s exekucí. Takže se rychle domluv s touto nebankovní společností.

zzzzz

trestně stíhán můžeš být pokud si při sjednání půjčky uvedl úmyslně věřitele tedy provident v omyl, například si řekl, že máš větší příjem než doopravdy. Byl by to tr. čin podvodu.

wampicz

Půjčku 80 000 Kč mně přinesli po žádosti z http://fin24.cz/pro­vident-pujcka/ hotově až domů hned následující den. Mají vyšší úroky než v bance, ale s tím jsem u nebankovní rychlé půjčky počítala. Proto já doporučuji.

manickaaa

Vybrala jsem si půjčku zde http://rychlapujcka-is.com všechno se ukázalo velmi rychle a spolehlivě.