Šidlo

Poradíte dobrý konventor z formátu RTF/ODT do PDF pro Windows?

Dobrý deň, potrebujem previesť čisto textový súbor RTF alebo ODT do PDF. Poradíte mi prosím dobrý konventor? Používam Windows.

Odpovědi
jpau

Co třeba MS Word >= v. 2010?

gecco

Umí to i OfficeLibre…
😉
Jinak hledej PDFcreator nebo PDFprinter – tento převod je bezproblémový, umí to kdeco…
😉
_____________­________
Cochee – je to BullZIP PDF Printer – teky jej používám, ale jak víme – umí to kdeco…
😉

cochee

Dobré konvertory do pdf pracují jako virtuální tiskárny. Cokoliv vidíš na obrazovce v aplikaci, která je ochotna tisknout, tak vytiskneš, s tím, že se přepneš z opravdové tiskárny na virtuální pdf. „Tisk“ samozřejmě nebude potištěný list papíru, ale na disku uložený soubor formátu .pdf. Já používám Bulletproof pdf (teď nejsem na svém PC, tak snad jsem si na ten název vzpomněl dobře).

@Gecco: jo, dík za opravu, popletl jsem si to se softem na jeden počítač, který není typu PC :)

ivzez

SoftMaker Office, Libre Office, Open Office (a další) umožňují přímý export
do PDF (na rozdíl od některých virtuálních tiskáren bez vodoznaku)…