Pokročilý

Dobrý film prosím.

Poraďte mi nějaký dobrý film,prosím.Nějakou komedii,podobné např.Už jsme doma? nebo Pan a Paní Smithovi.Prosím poraďte.Děkuji...:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

lze zadat rúzná kritéria ↓↓↓
http://www.csfd.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Komedie Žába k zulíbání :D stane se tam že žena se promění v muže a muž v ženu :)) podívej se je to sranda.. Asi ze začátku asi 5 minut je jen uvod v nakým království tak to si přepni fakt jsem se zasmála nejj komedie :D

Zlatý

Zatím spolu,zatím živi,Mezi námi děvčaty,Dámy nebo nedá mi?Božský Bruce nebo Božský Evan.....

Bronzový

Film filmů, "Revizoři" , režisér Antal Nimrod. Neskutečné filmové gagy, legrace , ironie, emoce, a v podstatě vážné téma, aktuální. Vyjímečný mladý maďarský režisér ,tvořící již v USA. Geniální výkony herců a špičkový výběr neherců. Pro mne film číslo 1 . Nic podobného jsem neviděl.
Doplňuji:
Film plný filmařských gagů, které ještě žádný režisér neudělal. Nimrod je neskutečný talent. Maďar, který ale nevím , jestli se v USA nezkazí. Film jsem viděl víc než 20x a pokaždé v něm něco objevím. Je to film pro fajnšmekry, v uměleckém oboru je to lakmus pro tvůrce i diváky. Setkal jsem se s nadšením, s pochopením i naopak. Podle mne, kdo mu přijde ma chuť, tak je sám o sobě dobrej a může si říci , že rozumí kinematografii.

KOMEDIE-sam doma (1,2)
HOROR-nocni mura v elm steet,nezvratny osud(1,2,3,4,5,6?)
SERIAL- dr. house. futurama. misfits- zmetci

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.