Ewíík

Dobrý film prosím.

Poraďte mi nějaký dobrý film,prosím.Nějakou komedii,podobné např.Už jsme doma? nebo Pan a Paní Smithovi.Prosím poraďte.Děkuji…:)

Nejlepší odpověď
anonym

lze zadat rúzná kritéria ↓↓↓
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=9&y­ear_from=2011­&year_to=&actor=&di­rector=&ok=Zo­brazit

Další odpovědi
lenisek01234

Komedie Žába k zulíbání :D stane se tam že žena se promění v muže a muž v ženu :)) podívej se je to sranda.. Asi ze začátku asi 5 minut je jen uvod v nakým království tak to si přepni fakt jsem se zasmála nejj komedie :D

iceT

Zatím spolu,zatím živi,Mezi námi děvčaty,Dámy nebo nedá mi?Božský Bruce nebo Božský Evan.....

Kohut57

Film filmů, „Revizoři“ , režisér Antal Nimrod. Neskutečné filmové gagy, legrace , ironie, emoce, a v podstatě vážné téma, aktuální. Vyjímečný mladý maďarský režisér ,tvořící již v USA. Geniální výkony herců a špičkový výběr neherců. Pro mne film číslo 1 . Nic podobného jsem neviděl.
Doplňuji:
Film plný filmařských gagů, které ještě žádný režisér neudělal. Nimrod je neskutečný talent. Maďar, který ale nevím , jestli se v USA nezkazí. Film jsem viděl víc než 20× a pokaždé v něm něco objevím. Je to film pro fajnšmekry, v uměleckém oboru je to lakmus pro tvůrce i diváky. Setkal jsem se s nadšením, s pochopením i naopak. Podle mne, kdo mu přijde ma chuť, tak je sám o sobě dobrej a může si říci , že rozumí kinematografii.

hichkv

KOMEDIE-sam doma (1,2)
HOROR-nocni mura v elm steet,nezvratny osud(1,2,3,4,5,6?)
SERIAL-dr.house.futu­rama.misfits-zmetci