Ravenne

Dobrý digitální fotoaparát v ceně do 3000 Kč

Rozhodla jsem se koupit si digitální fotoaparát v ceně zhruba do 3000 Kč na běžné focení. Vím, že za tuto cenu nemůžu čekat žádný technický zázrak, ale i tak bych chtěla z této ceny vytěžit co nejvíce. Prohlížela jsem si nabídky internetových obchodů a zalíbily se mi například Canon Power Shot A3200, Olympus VG-160, Samsung PL120 nebo Olympus SZ-10, ale vůbec se nevyznám v technických parametrech. Neuměl by mi někdo poradit, který z nich je nejlepší, popřípadě mi doporučit úplně jiný fotoaparát v této ceně? Děkuji mockrát.

Odpovědi
Michal Kole

Do 3 tisíc je to skoro jedno co si koupíš,. Ony jsou dnes foťáky na plus mínus stejníé úrovni.

maximální rozlišení třeba 14 mpx není nutné, protože na tisk fotek ve 13:9 ti stačí kolem 3 mpx a na A4 kolem 5

(možná se pletu, opravte mě prosím)

Spíš se podívej do recenzí třeba na heureka.cz jestli není moc poruchový aby jsi jej nemusel reklamovat.

Podívej se na dodávané příslušenství (CD, baterie čím vyšší hodnota mAh tím lepší, kabely-usb do PC, TV kabely pro připojení k TV).

hanulka11

nedávno jsme kupovali dceři a akorát by ses cenově vešla a fotí dobře
http://img.na­dapenny.com/t20/121­00/nadap094721258­090231.jpg