leni

Jak zjistit jméno k emailu když heslo známe?

DOBRÝ DEN.ZAPOMÈLI JSME JMÉNO K EMAILOVÉ ADRESE HESLO ZNÀME.JAK SE K NĚMU DOSTAMEM.DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Nejlepší odpověď
MK44

Pokud jste se k dané schránce připojovali z poštovního klienta a máte přístup k počítači, na němž je daný klient, prohledejte v klientu účty. V MS Outlooku to bude někde přes Nástroje/Účty/Poš­ta/Vlastnosti. Nebo ve Windows přes Ovládací panely/Pošta …

Jiná možnost je kontaktovat někoho, kdo vám na danou schránku něco posílal. Může ještě mít takový mail v Odeslané poště nebo vaši adresu k Kontaktech.

Pokud nic ze shora uvedeného nelze použít (ke schránce jste se připojovali pouze přes webové rozhraní), máte smůlu.

Další odpovědi
anonym

Zavolej, zeptej se kámošů, kámošek s kterými si posíláš mejl. To máš nejrychlejší.

anonym

Legálně:

  1. zkus odpověď na nápovědnou otázku (pokud ji máš nastavenu)
  2. nech si heslo poslat ´jinam´ (máš-li na mailboxu nastaveno kam)
  3. zkus kontaktovat administrátora daného serveru (můžeš-li prokázat, že mail je tvůj)

___
Nelegálně
;-D
Doplňuji:
Aha – kruciš…
Já tu otázku pochopil naopak – tedy, že znáš jméno, ale ne heslo…
😉
OK, neznáš-li jméno, znalost hesla je ti k ničemu – jsi v pozici majitele klíče, který netuší, kde je k němu zámek.

setapouch

Předně, nepoužívej velká písmena, v diskusích to vyjadřuje, že křičíš.
Jaké jméno, uživatelské? Obvykle je to buď to, co je před znakem at („zavináč“ – @) nebo přímo celá mailová adresa.

suaeda

Ještě doplním. Problém s přihlašovacím heslem do e-mailu na seznamu se stal nedávno mé známé. Zkoušeli jsme všechny možné kombinace hesel a otázek s odpovědí. Nebylo to nic platné. Nakonec nám pomohl soupis asi 8 e-mailových adres, kam posílala zprávy. Za den jsme obdrželi vygenerované nové heslo.

anonym

Využijte samozřejmě možnosti obnovy hesla – tak vám přijdou údaje na sekundární účet – včetně primární schránky… (A NEMUSÍTE ŘVÁT!)