sladěna

Dobrý den, zaměstnavatel mi odeslal lístek na peníze za prosinec teprve 3.ledna, za jak dlouho mi přijdou peníze děkuji

Odpovědi
anonym

Manželka také odevzdala 3 ledna zaměstnavateli lístek na peníze a výplatu nem.dávek měla v den ,kdy normálně pobírá mzdu a to desátého ledna.

fablen

zaměstnavatel odeslal lístek na peníze včas. Předpokládám navíc, že jste jej odevzdávala první pracovní den, tzn. 2.1.

Zřejmě jste nemocená již déle než 21 dní a posílali jej na OSSZ, aby Vám přišly nemocenské dávky. OSSZ mívá 2 výplatní termíny, které se liší s výplatním termínem firmy.