nadstenko li

Dobrý den z ÚP jsem dostala kurz , je na 6měs.,mám však zaplacenou dovolenou a nevím jestli mám nárok na volno?

Nejlepší odpověď
kenpa

Teda sice nevím, zda je na to nárok, ale fascinuje mě to. Já makám od nevidím do nevidím, ale dovolenou si dovolit nemůžu a někdo je na pracáku a má na to, aby jel na dovolenou… to je teda život :(

Další odpovědi
dj.david1234

Řekněte to na ÚP. Jelikož to máte zaplacený, tak by Vám měli vyhovět.. Pokud ne, požádejte, aby Vám dovolenou proplatil ÚP.

coco

Nejsem si jistá,jestli o tu rekvalifikaci stojíte.Já na ni čekám od listopadu jako na smilování,a nejen já.Na každého se nedostane.Nav­štěvovat kurz je podmínkou pro nesnížení podpory v nezaměstnanos­ti.Tak si ujasněte své priority,vzdě­lání,které Vám do budoucna přinese více možností k uplatnění se na trhu práce,nebo si užívat teď,kdy už máte beztak dost volna.Zájezd se dá stornovat s minimálním storno poplatkem.

Pro Bil: taky jsem na pracáku,takže si to neberu osobně.Můžete se tam ocitnout i Vy,dnes je to raz dva.A jestli si pisatelka našetřila peníze za doby,kdy ještě měla příjem,je to její věc. Ovšem musí brát na zřetel,že podpora se vyplácí pouze 5 měsíců a když nebude mít práci ani nárok na dávky ssp,musí zvážit,jak využije své finance.

Bil

Na tu dovolenou jste našetřila z podpory?To je paráda,já musim platit daně jak magor na lidi na pracáku a nepřizpůsobivé spoluobčany a oni si pak za to jezdí na dovolenou.Nebo makáte na černo a ještě ždímete stát o podporu a to je to samé,zase na to doplácí lidi co makaj a platí daně!