Martina44

Dobrý den, vzala jsem si 2 tabletky HA v 1 den, co s tím?

Beru HA Belanette a už ji beru druhý týden a poslední tabletku před měsíčky bych si měla vzít další neděli a pak si dát 7 dní pauzu.. Jenže je tu problém a to ten, že nejspíš v úterý jsem si vzala tabletky 2 a ve středu jsem si vzala tu, kterou si mám vzít až ve čtvrtek… jak mám prosím tento týden dokončit? Dnes si nevzít? Nebo posunout? Nebo tabletku z jiného plata? děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ber tabletky pravidelně dál, nevynechávej den – prostě dobereš ´měsíc´ o den dříve.
Pak si dej pauzu na menzes – a pak ber další měsíční ´dávku´.

Další odpovědi
Stingo

Dober to jak máš, nic hrozného se nestane, maximálně to dostaneš o pár dní dřív nebo déle.