Link.masters

Dobrý den vlasním notebook MSI GX600 přestalo mi fungovat podsvicení LCD displaye.Chtel bych vedet vas nazor:-)

No asi tak po dvou letech pouzivani prestalo fungovat podsviceni … obcas se rozsviti pri zavreni krytu a hned zasne. Inventor jsem zkousel menit i dispaly dat do jinyho notebooku a furt nic.. tak bych se chtel zeptat jestli mam jit do koupi novyho displaye nebo jestli to nemuze bejt cipem na zakladni desce 🙂

Odpovědi
Johnny.J

Pokud display nefunguje ani v jinem notebooku, tak je dle meho nazoru pryc. Oficialni oprava se nevyplani, cena bude priserna. Jedine sehnat nekde na eBay nebo v asii a zkusit vymenit.