syrecek17

Věděl by někdo, jak se dostat ke svému účtu na Youtube? Mně totiž někdo hacknul kanál a změnil heslo.

Dobrý den, věděl by někdo, jak se dostat ke svému účtu na Youtube? Mně totiž někdo hacknul kanál a změnil heslo.
Nejedná se o to, že bych sám hackoval dál, tak prosim o nějakou odpoveď mimo toho, abych si založil nový kanál.

Odpovědi
Lil2002

Bohužel(nebo snad bohudík),Youtube má toto velmi dost dobře zabezpečené,takže pokud nejsi nějaký profesionální hacker a nechceš mít problémy se zákonem,tak bych se do toho nepouštěla.
Zkus ještě napsat na nějakou podporu ohledně Youtube(určitě něco takového je).