Pokročilý

Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo.

Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo a já nevím co připravit potřebuji abyste mě prosím vás poradily bez vás sem bezradný na google sem se díval a nic dobrého jsem nenašel potřebuji totiž nějaké jídlo snadné na přípravu a aby se na to suroviny daly v pohodě sehnat a nebyly moc drahé pokud něco znáte napište mi prosím vás recept předem moc děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tot si přečti a jistě si vybreš - oni totiž milují ostrá kořeněná jídla a tortily a kukuřičné placky a podobné věci ....http://neumayerova.blog.idnes. cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

http://recepty.vareni.cz/…
hotové pak stačí podávat zarolované do tortily,je to mňamka.
Doplňuji:
Jo,a ty fazole nemusí být zrovna sušené,stejnou službu udělají i ty z konzervy,můžeš namíchat jedny bílé a jedny červené.Nemusíš je namáčet a jídlo je tak za hodinku hotové.

Stříbrný

tortyly :3 (ksakru, nemůžu si vzpomenout, jak se to píše....)
seženeš korpus, dáš tam všechno, co seženeš (rajčata, papriku, salám, kečup, prostě co chceš), zaroluješ to a chvíli pečeš

Bronzový

A nešlo by připravit jen typický nápoj? Třeba nealkoholickou sangríu, nebo tak?

Bronzový

A až budete brát Japonsko, tak budete muset jako donést pravé, nefalšované sushi? Nebo Irsko - to si tam cinknete whiskey? ... To snad není pravda :D :D
Kdyby to aspoň udělal třeba jednotlivec nebo spíš učitel/ka, ale tohle se mi fakt zdá uhozený, v kolikáté jsi třídě, proboha?

Stříbrný

třeba heroin...V mexiku dost něžná věc.
Doplňuji:
oprava běžná

Stříbrný

Já bych udělal Mexický guláš. do normálního guláše přidal pálivé papriky, a uvařené fazole. jako přílohu tortily, Jsou to vlastně palačinky z kukuřičné mouky. Dají se sehnat i hotové.Dobrou chuť
Doplňuji:
Jinak je to správnej nápad paní učitelky. Každý něco přinese a ona se zdarma nabaští.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.