Dobrý den.Ve škole jsme dostali za úkol vytvořit projekt ‚Mužské spodní prádlo alias Trenýrky‘.Nevím vůbec co tam napsat

Ocenila bych pomoc.Předem děkuji:)

Nejlepší odpověď
anonym

Trenky, slipy…
Prvním doloženým předchůdcem spodního prádla byla bederní rouška. Ta samozřejmě neměla cudně bránit zvědavým pohledům, ale sloužila jako ochrana proti zimě a úrazu.
Ve starověkém Římě se především na sportovní aktivity, ale i pod tógu nebo tuniku nosilo subligaculum. Což mohla být bederní rouška omotaná kolem těla nebo předchůdce dnes známých šortek. Mohli je nosit jak muži, tak ženy.
Spodky jako takové se zrodily ve 13. století, kdy je pod oděvem začali nosit muži ze všech společenských tříd. Byly dlouhé od pasu po lýtka, kde se uvazovaly.
Když později do módy přišly obnažené mužné nohy v punčoše, spodky se zkrátily a v přední části se začal objevovat praktický poklopec. Díky tomu mohli muži močit bez zbytečného obnažování.
Postupem času se k dolnímu dílu přidával i horní díl, až se kolem 19. století spojila a vznikl jeden z nejoblíbenějších kousků pánské garderoby – overal.
Kolem 30. let 20. století se začaly prosazovat trenýrky a slipy. Dosavadní šňůrky nebo knoflíky v pase nahradila pohodlnější a praktičtější guma. Tady je něco z historie,přidej zmínku o nových trendech boxerek,přidala bych zmínku i koupacích trenkách,od těch overalů,adamky,pla­večkových až po ty dnešní,prostě si s tím pohraj,a bude to.

Zdroj: internet

Další odpovědi
Michal Kole

Nějaká úchylná škola nebo vyučující.

Napiš, že jsou často špinavé a smrdí.